MĚŘENÍ ZRAKU

Profesionální měření zraku každý den (Po-Pá; 9:00 - 17:00) navíc pro naše klienty ZDARMA. Zažijte komfort, který Vám poskytne odborník na měření zraku - optometrista, spolu s použitím té nejmodernější technologie.
V naší optice můžete využít služby optometristy. Ten je registrovaný pod Ministerstvem zdravotnictví České republiky jako zdravotnický pracovník, a je plně kompetentní k měření zraku a aplikování kontaktních čoček.
Vaše zkušenosti z ordinací očních lékařů? Dlouhé objednací termíny, hodiny v čekárnách, následně pak rychlé střídání sklíček. Optometrista má na Vás, a Váš zrak dostatek času, který je velice důležitý pro to, aby se dioptrie změřily co nejpřesněji. Optometrista v naší optice je navíc současně i oční optik, to znamená, že je zároveň znalý i samotného oboru oční optiky. Je tak schopný dostatečně erudovaně doporučit Vám nejlepší možnou variantu brýlí a brýlových čoček právě na základě naměřených hodnot. To vše stále na jednom místě, bez čekání, bez front – v klidu. V moderní oftalmologické praxi je zcela běžné, že oční lékař spolupracuje s optometristou. Výsledná spolupráce zajišťuje dostatek času pro léčení očním lékařem, a dostatek času pro přesné vyměření Vašich dioptrií optometristou.

měření zraku


Galerie

klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie
klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie klikněte pro přechod do fotogalerie
Kontakt

Adresa:
Obchodní dům Třemošná 1084
330 11  Třemošná
Otevřeno: Po–Pá: 09.00–17.00
Tel.: 774 723 512
E-mail: info@taoptika.cz